Wykład dla par (online)

Wykład online

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie on-line poświęconym typowym dolegliwościom, które występują u kobiet w ciąży i po porodzie.

Dotychczas tego typu wydarzenia organizowaliśmy stacjonarnie jednak w obliczu panującej epidemii, zmuszeni zostaliśmy przenieść nasze działania do strefy Internetu.

Niestety nie wiemy, kiedy sytuacja w Polsce wróci do normy i będziemy mogli zrealizować spotkanie zgodnie w pierwotnym założeniem, stacjonarnie.
W obecnej chwili wiele osób spotyka się z trudnościami w uzyskaniu świadczeń medycznych w tym rehabilitacji.

👉W tym miejscu pragniemy Państwu zaproponować udział w spotkaniu z naszym osteopatą wykorzystując dobrodziejstwo Internetu- czyli video-spotkania. W obliczu trwającej już kilka tygodni korona-izolacji działamy w takim wydaniu, przeprowadziliśmy już wiele video-porad oraz serię warsztatów/ wykładów i z czystym sumieniem możemy zaproponować Państwu tego typu rozwiązanie.

Przechodząc do konkretów 🙂

👉WARIANTY SPOTKAŃ

Do wyboru mamy dwie opcje:
📎 1) Wykłady on-line grupowe: –
Termin 27.04.2020 godz. 18.00-20.00/20.30

Tematyka poruszana podczas wykładu:

* Typowe dolegliwości, z którymi borykają się kobiety w ciąży i po porodzie, na co zwracać uwagę i jak sobie pomóc w warunkach domowych
(przykłady najczęściej występujących dolegliwości to m.in. bóle pleców – odcinek szyjny, piersiowy, lędźwiowy; ból powłok brzusznych, pachwin, stóp; nudności, zgaga, zespół cieśni nadgarstka, blizna po cc, rozejście kresy białej rozejście spojenia łonowego, itp.).
* Poród siłami natury vs cesarskie cięcie z punktu widzenia osteopaty
* Na co zwrócić uwagę u niemowlaka (m.in. kiedy wykonać pierwsze USG bioderek, asymetria główki i inne).

Organizacja wykładu:

Wykład prowadzącego, demonstracja technik na modelu, pytania i odpowiedzi (ostanie 20 min).
czas trwania: ok 2- 2.5 godz
Cena 50 zł
Udział kilku par

📎 2) Warsztaty indywidualne (konsultacja indywidualna). Indywidualnie dobieracie Państwo termin z prowadzącym, który skupia się już konkretnie na określonej tematyce, dostosowanej typowo do Państwa przypadku.
Czas trwania 45 min
Cena 130 zł.

Zarówno wykład jak i konsultacja indywidualna odbywa się z wykorzystaniem platformy Zoom Meeting (video+ dźwięk). Po ustaleniu szczegółów otrzymujecie Państwo link- zaproszenie do tej bezpłatnej platformy.

Zapraszamy do kontaktu

➡️ Jeśli jesteście Państwo zainteresowani którymś z w/w wariantów zapraszamy do kontaktu mailowo (gabinet@osteopatia-warszawa.pl)
lub telefonicznie pod nr 📞506-459-870.📞
Prosimy określić, która wersja Państwa interesuje (grupowe/ indywidualne).

➡️ Prowadzący wykład/ konsultacje
Zajęcia prowadzi mgr Łukasz Gąsior, dyplomowany osteopata (European School of Osteopathy w Maidstone Anglia), Wieloletni praktyk, założyciel Centrum Rehabilitacji i i Osteopatii Osteo-Med. Wicedyrektor w OSD Polska, wykładowca na PWSM. Przez wiele lat współpracował z jedną z najlepszych szkół narodzin Szkołą Jeanette Kalyty. Autor wielu szkoleń dla fizjoterapeutów, lekarzy i położnych

Jednocześnie informujemy, że nasze Centrum (po uprzednim umówieniu wizyty) jest czynne w zakresie stacjonarnych konsultacji ortopedycznych/ USG/ rehabilitacja dla pacjentów bólowych, pilnych, u których odłożenie wizyty mogłoby w znacznym stopniu wpłynąć na pogorszenie stanu zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie,
Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo Med
Ul. Romera 10
tel. 506-459-870
www.osteopatia-warszawa.pl