Zespół

ŁUKASZ GĄSIOR
mgr fizjoterapii D.O.

Mgr fizjoterapii, Dyplomowany Osteopata, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział Fizjoterapii) oraz European School of Osteopathy w Maidstone Anglia. Wieloletni praktyk, założyciel gabinetu osteopatii i rehabilitacji OSTEO-MED.

Wicedyrektor PAMO (Polska Akademia Medycyny Osteopatycznej) oraz wykładowca w Wyższej Szkole Medycznej w Podkowie Leśnej na kierunku Osteopatia. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i kongresów o tematyce medycznej, medycyny osteopatycznej i manualnej m.in. (International Academy of Orthopedic Medicine, Terapia Manualna w Neuromobilizacji, McKenzie, Kinesiology Taping, Trigger Point Dry Needling).

Prowadzący szkolenia dla fizjoterapeutów, lekarzy i położnych. Współpracuje ze Szkołą Narodzin Jeannette Kalyty oraz firmą MedBest w zakresie rehabilitacji i osteopatii.


Dr WOJCIECH ŻAKIEWICZ
Specjalista chirurg ortopeda traumatolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul Lindley'a.

Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu - udziela konsultacji, zajmuje się kompleksowo leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń narządu ruchu oraz wykonuje USG stawów bidorwych u niemowląt.
Od 3 lat specjalizuję się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego.

Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego

Od lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów.


 

Dr SEBASTIAN WITKOWSKI
Specjalista chirurg ortopeda traumatolog

 

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  • Tytuł specjalisty uzyskał z jednym z najlepszych wyników w Polsce
  • Zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń narządu ruchu
  • Szczególne zainteresowania to Chirurgia Ręki. W ciągu kariery zawodowej wykonał setki zabiegów operacyjnych.
  • Prowadzi badania naukowe między innymi w zakresie leczenia choroby zwyrodnieniowej oraz wykorzystania metod biologicznych we wspomaganiu regeneracji nerwów.
  • Od wielu lat wykonuje badania USG narządu ruchu w tym mięśni, ścięgien, nerwów obwodowych, stawów. Ilość wykonywanych badań przekracza 1000/rocznie

MARIUSZ STRZEMIŃSKI
rehabilitacja, terapia osteopatyczna, rehabilitacja niemowląt i dzieci

Mgr fizjoterapii, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział Fizjoterapii) , w trakcie studiów osteopatycznych w Akademii Osteopatii. Zajmuje się terapią pacjentów z problemami narządu ruchu, wynikającymi zarówno z przyczyn ortopedycznych jak i neurologicznych. Pracuje z osobami dorosłymi, dziećmi oraz niemowlętami. Absolwent wielu kursów m.in. PNF 1 i 2, Terapia Manualna wg Typaldosa D. O., Intensywny kurs FDM, Masaż tkanek głębokich, Pinoterapia, FM, Terapia manualna wg. Maitland, Osteopatia w pediatrii, rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt i inne


JOANNA WAWDEJUK
mgr fizjoterapii, fizjoterapia uroginekologiczna

Absolwentka studiów magisterskich kierunku Fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Zajmuję się głównie terapią kobiet w ciąży, połogu oraz na każdym etapie życia. W obszarze jej działań jest zarówno terapia, jak i profilaktyka oraz zwiększanie świadomości kobiet. Ciągle szkoli się, dokształca i poszerza swoją wiedzę. Ukończyła wiele kursów i szkoleń dotyczących dysfunkcji dna miednicy, pracy z kobietą w ciąży i po porodzie m.in.: podejście osteopatyczne w terapii uroginekologicznej, techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie, ultrasonografia w fizjoterapii dolnych dróg moczowych, fizjoterapia uroginekologiczna kobiet w ciąży, terapia manualna, ból miednicy i jamy brzusznej u kobiet - terapia kompleksowa, blizna - terapia kompleksowa, podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy, Medical Pregnancy Training, rozstęp mięśnia prostego brzucha, fizjoterapia w ginekologii i położnictwie i inne.


 

MATEUSZ BUDLEWSKI
fizjoterapeuta, terapia PNF

Fizjoterapeuta, Absolwent Podkowiańskiej Wyższej Szkoły Medycznej im. Zofii i Jonasza Łyko. Zajmuje się terapią pacjentów neurologicznych i ortopedycznych. Absolwent wielu kursów i szkoleń miedzy innymi: PNF podstawowy, Medical Acupuncture & Dry Needling, Pinopresura, Terapia Manualna wg. IFOMPT, Holistyczna Terapia Manualna, Akupunktura wg. dra Tana i inne. Wykonuje manualny drenaż limfatyczny.