Zespół

ŁUKASZ GĄSIOR
mgr fizjoterapii D.O.

Mgr fizjoterapii, Dyplomowany Osteopata, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział Fizjoterapii) oraz European School of Osteopathy w Maidstone Anglia. Wieloletni praktyk, założyciel gabinetu osteopatii i rehabilitacji OSTEO-MED.

Wicedyrektor PAMO (Polska Akademia Medycyny Osteopatycznej) oraz wykładowca w Wyższej Szkole Medycznej w Podkowie Leśnej na kierunku Osteopatia. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i kongresów o tematyce medycznej, medycyny osteopatycznej i manualnej m.in. (International Academy of Orthopedic Medicine, Terapia Manualna w Neuromobilizacji, McKenzie, Kinesiology Taping, Trigger Point Dry Needling).

Prowadzący szkolenia dla fizjoterapeutów, lekarzy i położnych. Współpracuje ze Szkołą Narodzin Jeannette Kalyty oraz firmą MedBest w zakresie rehabilitacji i osteopatii.


Dr WOJCIECH ŻAKIEWICZ
Specjalista chirurg ortopeda traumatolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul Lindley'a.

Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu - udziela konsultacji, zajmuje się kompleksowo leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń narządu ruchu oraz wykonuje USG stawów bidorwych u niemowląt.
Od 3 lat specjalizuję się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego.

Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego

Od lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów.


 

Dr SEBASTIAN WITKOWSKI
Specjalista chirurg ortopeda traumatolog

 

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  • Tytuł specjalisty uzyskał z jednym z najlepszych wyników w Polsce
  • Zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń narządu ruchu
  • Szczególne zainteresowania to Chirurgia Ręki. W ciągu kariery zawodowej wykonał setki zabiegów operacyjnych.
  • Prowadzi badania naukowe między innymi w zakresie leczenia choroby zwyrodnieniowej oraz wykorzystania metod biologicznych we wspomaganiu regeneracji nerwów.
  • Od wielu lat wykonuje badania USG narządu ruchu w tym mięśni, ścięgien, nerwów obwodowych, stawów. Ilość wykonywanych badań przekracza 1000/rocznie

MARIUSZ STRZEMIŃSKI
rehabilitacja, terapia osteopatyczna, rehabilitacja niemowląt i dzieci

Mgr fizjoterapii, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział Fizjoterapii) , w trakcie studiów osteopatycznych w Akademii Osteopatii. Zajmuje się terapią pacjentów z problemami narządu ruchu, wynikającymi zarówno z przyczyn ortopedycznych jak i neurologicznych. Pracuje z osobami dorosłymi, dziećmi oraz niemowlętami. Absolwent wielu kursów m.in. PNF 1 i 2, Terapia Manualna wg Typaldosa D. O., Intensywny kurs FDM, Masaż tkanek głębokich, Pinoterapia, FM, Terapia manualna wg. Maitland, Osteopatia w pediatrii, rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt i inne


 

EWA TOBJASZ
mgr fizjoterapii, fizjoterapia dzieci i niemowląt, terapeuta NDT Bobath

Mgr fizjoterapii
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział fizjoterapii)
Zajmuje się terapią niemowląt oraz dzieci ze schorzeniami neurologicznymi
Ukończyła wiele kursów i szkoleń dotyczących terapii najmłodszych pacjentów m.in. kurs NDT- Bobath Basic, NDT-Bobath Baby, Diagnostyka metodą Prechtla, Kurs "Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja dzieci'' oraz wiele szkoleń z zakresu diagnostyki i terapii dzieci i niemowląt.
Praca z dziećmi oraz możliwość uczestniczenia w postępach swoich podopiecznych jest dla Ewy największą motywacją do dalszego rozwoju.


 

MATEUSZ BUDLEWSKI
fizjoterapeuta, terapia PNF

Fizjoterapeuta, Absolwent Podkowiańskiej Wyższej Szkoły Medycznej im. Zofii i Jonasza Łyko. Zajmuje się terapią pacjentów neurologicznych i ortopedycznych. Absolwent wielu kursów i szkoleń miedzy innymi: PNF podstawowy, Medical Acupuncture & Dry Needling, Pinopresura, Terapia Manualna wg. IFOMPT, Holistyczna Terapia Manualna, Akupunktura wg. dra Tana i inne. Wykonuje manualny drenaż limfatyczny.


MACIEJ FRĄTCZAK
mgr fizjoterapii, osteopata

Maciej Frątczak magister kultury fizycznej, magister fizjoterapii i osteopata. Maciej od zawsze interesował się sportem i aktywnym trybem życia. W związku z tym postanowił studiować kulturę fizyczną. Związane ze sportem częste kontuzje i urazy spowodowały, że zapragnął nauczyć się jak im zapobiegać i je leczyć. Dlatego postanowił studiować fizjoterapię, a następnie osteopatię.

Studia medycyny osteopatycznej, jak sam twierdzi zdecydowanie poszerzyły jego horyzonty i możliwości lecznicze. Nauczył się holistycznego podejścia do pacjenta aby znaleźć przyczynę jego dolegliwości nawet przy bardzo skomplikowanych schorzeniach. Dzięki takiemu podejściu jego pacjenci szybciej dochodzą do zdrowia a ich dolegliwości rzadziej powracają.
Maciej leczy, rehabilituję i trenuję pacjentów w każdym wieku. Szczególnie interesuje go leczenie niemowlaków z zaburzeniami napięcia mięśniowego, asymetrią i kolkami, a także kobiet w ciąży i pacjentów ze schorzeniami układu pokarmowego takimi jak refluks, czy zaparcia.

Maciej jest absolwentem licznych szkoleń i warsztatów m.in.Osteopatia pediatryczna i opieka okołoporodowa, Osteopatia neurologiczna i psychosomatyka, Anatomia Palpacyjna, Radiologia, Diagnostyka różnicowa, Neurologia Praktyczna, Techniki Visceralne, Sucha igłoterapia i wiele innych.


KATARZYNA MAGAJ
mgr fizjoterapii, rehabilitacja okołoporodowa

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Zajmuje się fizjoterapią uroginekologiczną. Pracuje z przyszłymi mamami, przygotowując je do aktywnego porodu poprzez świadomy ruch i oddech oraz dba o profilaktykę w pierwszych dniach po porodzie. Specjalizuje się również w terapii po porodzie oraz z problemami związanymi z nietrzymaniem moczu czy bólu miednicy mniejszej u kobiet w każdym wieku. Cały czas się dokształca. Ukończyła wiele kursów i szkoleń takich jak Fizjoterapia w Nietrzymaniu Moczu i Stolca, Fizjoterapia Uroginekologiczna Kobiet w Ciąży, Trening Medyczny Po Porodzie, Aktywność Kobiet w Ciąży oraz wiele innych.

EDYTA DEREK
mgr fizjoterapii, osteopatka

Magister fizjoterapii i absolwentka osteopatii na Flanders International College of Osteopathy.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi.
Uczestniczka wielu kursów, szkoleń i kongresów dotyczących tematyki zdrowia między innymi: PNF podstawowy, Terapia manualna wg koncepcji Maitlanda, Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich, Dry needling, Kinesiology taping.
W pracy charakteryzuje się dużą empatią i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

OLIWIA BORKOWSKA
pielęgniarka

Posiada dyplom ukończenia studiów Uczelni Medycznej im.Marii Skłodowskiej-Curie na kierunku pielęgniarstwo.Studia ukończyła z najwyższą oceną.  Na codzień Oliwia jest czynnie działającą pielęgniarką w przychodni POZ i klinice laryngologicznej. W Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med Oliwia asystuje przy zabiegach chirurgicznych.


WERONIKA GRZEGRZÓŁKA
Studentka fizjoterapii

Studentka fizjoterapii na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Szczególnie interesuje się masażem. Swoją wiedzę oraz umiejętności manualne rozwijała na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach branżowych. Preferuje bezinwazyjne i naturalne metody odmładzania. Wykonuje Japoński masaż twarzy- Kobido.


WERONIKA TĘPCZYK
menedżer

Na co dzień zajmuje się organizacją pracy naszego Centrum oraz dba o rozwój i wysoką jakość świadczonych usług. Ma niespotykanie ciepłe podejście do każdego pacjenta oraz świetne zdolności organizacyjne.