Zespół

ŁUKASZ GĄSIOR
mgr fizjoterapii D.O.

Mgr fizjoterapii, Dyplomowany Osteopata, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział Fizjoterapii) oraz European School of Osteopathy w Maidstone Anglia. Wieloletni praktyk, założyciel gabinetu osteopatii i rehabilitacji OSTEO-MED.

Wicedyrektor PAMO (Polska Akademia Medycyny Osteopatycznej) oraz wykładowca w Wyższej Szkole Medycznej w Podkowie Leśnej na kierunku Osteopatia. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i kongresów o tematyce medycznej, medycyny osteopatycznej i manualnej m.in. (International Academy of Orthopedic Medicine, Terapia Manualna w Neuromobilizacji, McKenzie, Kinesiology Taping, Trigger Point Dry Needling).

Prowadzący szkolenia dla fizjoterapeutów, lekarzy i położnych. Współpracuje ze Szkołą Narodzin Jeannette Kalyty oraz firmą MedBest w zakresie rehabilitacji i osteopatii.


Dr WOJCIECH ŻAKIEWICZ
Specjalista chirurg ortopeda traumatolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul Lindley'a.

Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu - udziela konsultacji, zajmuje się kompleksowo leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń narządu ruchu oraz wykonuje USG stawów bidorwych u niemowląt.
Od 3 lat specjalizuję się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego.

Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego

Od lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów.


 

Dr SEBASTIAN WITKOWSKI
Specjalista chirurg ortopeda traumatolog

 

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  • Tytuł specjalisty uzyskał z jednym z najlepszych wyników w Polsce
  • Zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń narządu ruchu
  • Szczególne zainteresowania to Chirurgia Ręki. W ciągu kariery zawodowej wykonał setki zabiegów operacyjnych.
  • Prowadzi badania naukowe między innymi w zakresie leczenia choroby zwyrodnieniowej oraz wykorzystania metod biologicznych we wspomaganiu regeneracji nerwów.
  • Od wielu lat wykonuje badania USG narządu ruchu w tym mięśni, ścięgien, nerwów obwodowych, stawów. Ilość wykonywanych badań przekracza 1000/rocznie

MARIUSZ STRZEMIŃSKI
rehabilitacja, terapia osteopatyczna, rehabilitacja niemowląt i dzieci

Mgr fizjoterapii, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział Fizjoterapii) , w trakcie studiów osteopatycznych w Akademii Osteopatii. Zajmuje się terapią pacjentów z problemami narządu ruchu, wynikającymi zarówno z przyczyn ortopedycznych jak i neurologicznych. Pracuje z osobami dorosłymi, dziećmi oraz niemowlętami. Absolwent wielu kursów m.in. PNF 1 i 2, Terapia Manualna wg Typaldosa D. O., Intensywny kurs FDM, Masaż tkanek głębokich, Pinoterapia, FM, Terapia manualna wg. Maitland, Osteopatia w pediatrii, rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt i inne


 

EWA TOBJASZ
mgr fizjoterapii, fizjoterapia dzieci i niemowląt, terapeuta NDT Bobath

Mgr fizjoterapii
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział fizjoterapii)
Zajmuje się terapią niemowląt oraz dzieci ze schorzeniami neurologicznymi
Ukończyła wiele kursów i szkoleń dotyczących terapii najmłodszych pacjentów m.in. kurs NDT- Bobath Basic, NDT-Bobath Baby, Diagnostyka metodą Prechtla, Kurs "Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja dzieci'' oraz wiele szkoleń z zakresu diagnostyki i terapii dzieci i niemowląt.
Praca z dziećmi oraz możliwość uczestniczenia w postępach swoich podopiecznych jest dla Ewy największą motywacją do dalszego rozwoju.


 

MATEUSZ BUDLEWSKI
fizjoterapeuta, terapia PNF

Fizjoterapeuta, Absolwent Podkowiańskiej Wyższej Szkoły Medycznej im. Zofii i Jonasza Łyko. Zajmuje się terapią pacjentów neurologicznych i ortopedycznych. Absolwent wielu kursów i szkoleń miedzy innymi: PNF podstawowy, Medical Acupuncture & Dry Needling, Pinopresura, Terapia Manualna wg. IFOMPT, Holistyczna Terapia Manualna, Akupunktura wg. dra Tana i inne. Wykonuje manualny drenaż limfatyczny.


KATARZYNA MAGAJ
mgr fizjoterapii, rehabilitacja okołoporodowa

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Zajmuje się fizjoterapią uroginekologiczną. Pracuje z przyszłymi mamami, przygotowując je do aktywnego porodu poprzez świadomy ruch i oddech oraz dba o profilaktykę w pierwszych dniach po porodzie. Specjalizuje się również w terapii po porodzie oraz z problemami związanymi z nietrzymaniem moczu czy bólu miednicy mniejszej u kobiet w każdym wieku. Cały czas się dokształca. Ukończyła wiele kursów i szkoleń takich jak Fizjoterapia w Nietrzymaniu Moczu i Stolca, Fizjoterapia Uroginekologiczna Kobiet w Ciąży, Trening Medyczny Po Porodzie, Aktywność Kobiet w Ciąży oraz wiele innych.

EDYTA DEREK
mgr fizjoterapii, osteopatka

Magister fizjoterapii i absolwentka osteopatii na Flanders International College of Osteopathy.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi.
Uczestniczka wielu kursów, szkoleń i kongresów dotyczących tematyki zdrowia między innymi: PNF podstawowy, Terapia manualna wg koncepcji Maitlanda, Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich, Dry needling, Kinesiology taping.
W pracy charakteryzuje się dużą empatią i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

ANNA TABORSKA
fizjoterapeutka dziecięca, NDT Bobath

Anna Taborska, fizjoterapeuta

Absolwentka studiów magisterskich kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Certyfikowany terapeuta metody neurorozwojowej NDT Bobath dla dzieci. Swoje doświadczenie zdobyła w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, w Centrum Intensywnej Terapii-Olinek i Ośrodku Wczesnej Interwencji. Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapii. W swojej pracy stosuje również terapię manualną, techniki osteopatyczne i kinesiotaping. Jako mama trójki dzieci, potrafi dostosować terapię do potrzeb dziecka, wykorzystuje zabawę, w celu motywacji i dostarczenia dziecku pozytywnych bodźców podczas ćwiczeń.


ANETA ZIENTKIEWICZ
mgr fizjoterapii, osteopatka, osteopatia dziecięca

Aneta Zientkiewicz mgr fizjoterapii, osteopatka
Magister fizjoterapii i absolwentka osteopatii na FICO - Flanders International College of Osteopathy.
Od najmłodszych lat zainteresowana była sportem. Siatkówka, koszykówka, pływanie, taniec
zaprowadziło ją do zrobienia uprawnień do instruktora fitness oraz trenera personalnego.
Zamiłowanie do ruchu i pomocy innym spowodowało, że znalazła się na ścieżce fizjoterapii, a
następnie osteopatii.
Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń, m.in. Osteopatia pediatryczna, osteopatia neurologiczna,
terapia czaszkowo - krzyżowa, diagnostyka różnicowa, terapia wisceralna, radiologia, terapia tkanek
miękkich, suche igłowanie, kiensiology taping, i wiele innych.
Aneta leczy zarówno dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów.
Specjalizuje się w bólach kręgosłupa, problemach neurologicznych, ortopedycznych, problemach z
układem pokarmowym i bólami głowy. Z najmłodszymi pacjentami można się zgłaszać z zaburzeniami
napięcia mięśniowego, kolkami, asymetrią oraz na konsultacje rozwojowe.


WERONIKA GRZEGRZÓŁKA
Studentka fizjoterapii

Studentka fizjoterapii na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Szczególnie interesuje się masażem. Swoją wiedzę oraz umiejętności manualne rozwijała na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach branżowych. Preferuje bezinwazyjne i naturalne metody odmładzania. Wykonuje Japoński masaż twarzy- Kobido.


WERONIKA TĘPCZYK
menedżer

Na co dzień zajmuje się organizacją pracy naszego Centrum oraz dba o rozwój i wysoką jakość świadczonych usług. Ma niespotykanie ciepłe podejście do każdego pacjenta oraz świetne zdolności organizacyjne.


KARINA NYKYFORENKO
recepcjonistka, specjalistka ds. social media

Na co dzień zajmuje się obsługą Pacjenta. Dba również o profile firmy w Social Media.