Ważne informacje

Ważne informacje- Zanim umówisz się na wizytę, przeczytaj proszę.

1.Wizyty realizujemy odpłatnie.

2. Nieodwołanie wizyty przez Pacjenta, na co najmniej 24 godzin przed umówionym zabiegiem będzie jednoznaczne z uznaniem wizyty, jako zrealizowanej bez możliwości ubiegania się o zwrot wartości zabiegu. Zabieg wykupiony w pakiecie zostanie uznany, jako wykonany. W przypadku wizyty realizowanej bez pakietu za nieodwołaną z 24 godzinnym wyprzedzeniem należy dokonać wpłaty na konto wskazane przez recepcję.

Pacjent zostanie także poproszony o dokonanie przedpłaty na wskazane konto na poczet kolejnej wizyty umówionej w naszym Centrum. W przypadku niestawienia się na umówione spotkanie lub też odwołania wizyty z min. 24 godzinnym wyprzedzeniem przedpłata przepada.

Niestety wciąż wiele placówek, w tym nasza boryka się z problemem nieodwołanych wizyt lub też spotkań odwoływanych w ostatniej chwili. Ten czas lekarz/ fizjoterapeuta mógłby przeznaczyć na innego pacjenta. Sztucznie wydłużony czas oczekiwania na wizyty do specjalistów w dużym stopniu wynika z faktu, że pacjenci wciąż lekceważą swój obowiązek jakim jest odwołanie wizyty.

-Dzień przed wizytą następuje kontakt telefoniczny ze strony rejestracji w celu potwierdzenia wizyty. Potwierdzenia wizyt na dzień następny zbieramy w godz. 9.00-17.00. (W przypadku wizyt umówionych na poniedziałek- potwierdzanie odbywa się w piątek).

Brak potwierdzenia ze strony pacjenta (np. pacjent nie odbiera telefonu, nie odpowiada na SMS itp) skutkuje tym, że wizyta zostaje anulowana i czas ten zostanie udostępniony na realizację wizyt kolejnym pacjentom. Pacjenci, którzy z różnych przyczyn nie zdołali potwierdzić wizyty w wyznaczonym czasie proszeni są o kontakt telefoniczny w celu weryfikacji dostępności miejsca.

3. Wizyty możecie odwoływać Państwo pod numerem 506-459-870.

4. Przed pierwszą wizytą należy wypełnić kartę. W tym celu prosimy o zabranie dokumentu tożsamości oraz zgłoszenie się do rejestracji 10 minut przez zaplanowaną wizytą. Płatności odbywają się gotówką, z góry, przed wejściem do gabinetu specjalisty.

5. Spóźnienie pacjenta na umówione spotkanie skutkuje skróceniem zajęć o czas trwania spóźnienia bez zmiany opłaty za nie.

6. Szanujemy naszych Pacjentów i Wasz czas. Zawsze staramy się rozpoczynać wizytę o ustalonej godzinie. Jednak w trakcie leczenia mogą zdarzać się niezaplanowane opóźnienia. Jeśli z jakiś względów nie możecie Państwo zaczekać na przyjęcie, przysługuje Państwu prawo rezygnacji z wizyty danego dnia. Jeśli opóźnienie w gabinecie wynosi do 15 minut rezygnacja z wizyty jest równoznaczna z odwołaniem wizyty w dniu zabiegu (patrz punkt 2). Jeśli opóźnienie w gabinecie przekracza 15 minut wówczas w przypadku rezygnacji Pacjentowi przysługuje zwrot wpłaty dokonanej na poczet wizyty.

W miarę możliwości zawsze staramy się telefonicznie informować Pacjentów o zaistniałym opóźnieniu ich wizyty.

7. Prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących (dotyczy osób dorosłych, które nie wymagają pomocy drugiej osoby).

8. Na terenie naszego Centrum obowiązuje zakaz wprowadzania wszelkich rowerów, hulajnóg, samochodzików dziecięcych i innych tego typu akcesoriów. Prosimy o ich pozostawienie na zewnątrz. Nie dotyczy wózków dziecięcych.

Umówienie się na wizytę (niezależnie od sposoby dokonania) oznacza akceptację w/w zasad.