kontakt

Centrum Rehabilitacji i Osteopatii
Osteo-Med

ul.: Romera 10,
klatka D (przy salonie Mercedesa),
domofon 106 (Ursynów)
02-784 Warszawa

gabinet czynny:
pn-pt: 8:00 - 20:00

w wybrane soboty 9:00- 14:00* po umówieniu telefonicznym

telefon:
506-459-870
e-mail:
gabinet@osteopatia-warszawa.pl

Ważne informacje- Zanim umówisz się na wizytę, przeczytaj proszę.

1.Wizyty realizujemy odpłatnie. W przypadku zabiegów rehabilitacyjnych i fizykoterapii świadczymy również usługi w oparciu o ubezpieczenie medyczne Signal Iduna i TuZdrowie.

2.  Nieodwołanie wizyty przez Klienta, na co najmniej 24 godzin przed umówionym zabiegiem będzie jednoznaczne z uznaniem wizyty, jako zrealizowanej bez możliwości ubiegania się o zwrot wartości zabiegu. Zabieg wykupiony w pakiecie zostanie uznany, jako wykonany. Pacjenci opłacający zabiegi każdorazowo, przed umówieniem następnej wizyty zobligowani są do dokonania opłaty za wizytę, którą odwołali w tzw. ostatniej chwili czyli bez w/w wyprzedenia oraz dokonania przedpłaty (zabezpieczenia) na poczet następnej. Szczegóły podajemy telefonicznie. Wizyty możecie odwoływać Państwo pod numerem 506-459-870

3. Dzień przed wizytą następuje kontakt telefoniczny ze strony rejestracji w celu potwierdzenia wizyty. Potwierdzenia wizyt na dzień następny zbieramy w godz. 9.00-17.00. W przypadku wizyt umówionych na poniedziałki- potwierdzanie odbywa się w sobotę między 10.00-14.00.

Brak potwierdzenia ze strony pacjenta (np. pacjent nie odbiera telefonu, nie odpowiada na SMS itp)  skutkuje tym, że wizyta zostaje anulowana i czas ten zostanie udostępniony na realizację wizyt kolejnym pacjentom. Pacjenci, którzy z różnych przyczyn nie zdołali potwierdzić wizyty w wyznaczonym czasie proszeni są o kontakt telefoniczny w celu weryfikacji dostępności miejsca.

4. Przed pierwszą wizytą należy wypełnić kartę. W tym celu prosimy o zabranie dokumentu tożsamości oraz zgłoszenie się do rejestracji 10 minut przez zaplanowaną wizytą. Płatności odbywają się gotówką, z góry, przed wejściem do gabinetu specjalisty.

5. Spóźnienie pacjenta na umówione spotkanie skutkuje skróceniem zajęć o czas trwania spóźnienia bez zmiany opłaty za nie.

6. Szanujemy naszych Pacjentów i Wasz czas. Zawsze staramy się rozpoczynać wizytę o ustalonej godzinie. Jednak w trakcie leczenia mogą zdarzać się niezaplanowane opóźnienia. Jeśli z jakiś względów nie możecie Państwo zaczekać na przyjęcie, przysługuje Państwu prawo rezygnacji z wizyty danego dnia. Jeśli opóźnienie w gabinecie wynosi do 15 minut rezygnacja z wizyty jest równoznaczna z odwołaniem wizyty w dniu zabiegu (patrz punkt 2). Jeśli opóźnienie w gabinecie przekracza 15 minut wówczas w przypadku rezygnacji Pacjentowi przysługuje zwrot wpłaty dokonanej na poczet wizyty.

W miarę możliwości zawsze staramy się telefonicznie informować Pacjentów o zaistniałym opóźnieniu ich wizyty.

6. Prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących (dotyczy osób dorosłych, które nie wymagają pomocy drugiej osoby).

7. Na terenie naszego Centrum obowiązuje zakaz wprowadzania wszelkich rowerów, hulajnóg, samochodzików dziecięcych i innych tego typu akcesoriów. Prosimy o ich pozostawienie na zewnątrz. Nie dotyczy wózków dziecięcych.

Umówienie się na wizytę (niezależnie od sposoby dokonania) oznacza akceptację w/w zasad.

rehabilitacja warszawa, osteopatia warszawa, fizjoterapia warszawa
Gabinet powstał w trosce
o zdrowie i dobro pacjentów.
Priorytetami podejmowanych działań
są profesjonalizm i skuteczność udzielanej pomocy medycznej.