Likwidacja cellulitu fala akustyczną

Likwidacja cellulitu falą akustyczną– skuteczna metoda leczenia cellulitu

 

Elastyczność skóry maleje z wiekiem. Typowa „skórka pomarańczowa”, pojawiająca się na udach, pośladkach i ramionach. Problem dotyka 80% wszystkich kobiet. Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit i miejscową otyłość. Możemy intensywnie działać na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia. Cellulit stał się poważnym problemem w społeczeństwie, a co za tym idzie, wywiera poważny wpływ na jakość i radość życia. „Leczenie Falami Akustycznymi” (Acoustic Wave Therapy – AWT) to nowoczesna, niezwykle skuteczna metoda, polegająca na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem części ciała falami dźwiękowymi. Tę innowacyjną metodę wybiera coraz więcej kobiet, stawiających na profilaktykę, by zapobiegać powstawaniu cellulitu, lub by wyeliminować już widoczne zmiany na skórze. W wielu przypadkach, efekty są widoczne i wyczuwalne, a także mierzalne, już po 4 do 6 sesji, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni. AWT to skuteczna terapia, oferowana dziś przez ponad 500 ośrodków pielęgnacji urody na całym świecie.

Likwidacja cellulitu falą akustyczną to obecnie  jedna z najskuteczniejszych metod leczenia cellulitu

Zastosowanie fali akustycznej w walce z cellulitem

 

Terapia korzysta z akustycznych fal dźwiękowych, generowanych wewnątrz uchwytu i delikatnie przenoszonych na dotknięte cellulitem partie ciała. Fale akustyczne mają zastosowanie w medycynie od lat 80, gdy zaczęto rozbijać przy ich pomocy kamienie nerkowe, natomiast od lat 90 stosuje się je w leczeniu schorzeń ścięgien i mięśni. Nowoczesne zabiegi, których celem jest zwalczanie cellulitu, polegają na emitowaniu fal akustycznych na obszary ciała objęte cellulitem. W chwili wprowadzenia ich do ciała, fale akustyczne rozprzestrzeniają się na duże obszary, stymulując proces leczenia poszczególnych warstw skóry.

Terapia falą akustyczną  pozwala to na osiągnięcie następujących rezultatów:

 

  • skóra staje się wygładzona i odmłodzona
  • tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu
  • tkanka łączna napina się, dzięki czemu komórki tłuszczowe są zatrzymywane w warstwie podskórnej
  • obwód części ciała poddanych zabiegom ulega zmniejszeniu

Czas trwania zabiegu z wykorzystaniem fali akustycznej

Czas trwania zabiegu- w zależności od obszaru ciała wynosi około 30-60 minut

Likwidacja cellulitu fala akustyczną jest zabiegiem co do zasady bezbolesnym. Niemniej jednak niektórzy pacjenci odczuwają podczas jego trwania uszczypnięcia bądź ukłucia.

 

Czy zabieg likwidowania cellulitu fala akustyczną jest bolesny?

Zabieg co do zasady jest bezbolesny. Niektórzy pacjenci mogą go jednak odczuwać jako ukłucia/ uszczypnięcia. Generalnie poziom ciśnienia dostosowany jest do wrażliwości pacjenta. Terapia nie powinna powodować nieprzyjemnych uczuć jednak pacjent powinien wyraźnie odczuwać działanie fal akustycznych.

Likwidacja cellulitu falą akustyczną cennik

 

Brzuch           220 zł           Pakiet 5 wizyt 900 zł           Pakiet 10 wizyt 1600 zł

Uda przód     220 zł

Uda tył           220 zł

Pośladki         220 zł

Ramiona        180 zł            Pakiet 5 wizyt 700 zł           Pakiet 10 wizyt 1300 zł

 

Likwidowanie cellulitu za pomocą fal akustycznych w Warszawie- gdzie wykonać zabieg?

 

Zabieg z wykorzystaniem fal akustycznych możecie wykonać Państwo w Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med przy ulicy Romera 10 lok B2.

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w wybrane soboty.

W celu umówienia wizyty na badanie zapraszamy do kontaktu pod numerem 506-459-870. Więcej na temat likwidacji cellulitu fala akustyczną pisaliśmy na naszej stronie