Japoński masaż twarzy Tsuboki

Japoński Masaż Twarzy Tsuboki- masaż punktów młodości

Tsuboki to japońska technika masażu, określana często także jako “masaż punktów młodości”. Skoncentrowana jest na konkretnych obszarach twarzy, szyi, karku i głowy, których delikatne uciskanie sprzyja poprawie ogólnego stanu energetycznego organizmu.

Podczas sesji masażu stymulowany jest przepływ krwi i limfy. Ponadto kanały energetyczne zostają otwarte, co z kolei przyczynia się do poprawy samopoczucia i zapenienia stanu relaksu.

Tsuboki to japoński masaż twarzy, który stanowi kombinację różnorodnych technik zaczerpniętych z tradycyjnego masażu japońskiego, drenażu limfatycznego, akupresury,  a także współczesnych technik masażu. Ważnym aspektem tego masażu jest praca na ośmiu meridianach. Jest to wysoce istotne ponieważ dzięki temu następuję przywrócenie równowagi i harmonii w organizmie.

Warto nadmienić, że  zaburzenia w przepływie energii życiowej (nazywanej Ki w Japonii, Qi w Chinach) mogą się manifestować na  naszej twarzy.

Jakie rezultaty mogę oczekiwać po sesji?

Masaż Tsuboki to nie tylko  przyjemna podróż do świata relaksu, ale także dbałość o kondycję Twojej twarzy. Tsuboki to kompleksowy masaż, po którym możesz zaobserwować:

  • Znaczną poprawę napięcia skóry i efekt liftingu,
  • Poprawę krążenia krwi.
  • Wygładzenie zmarszczek,
  • Głęboką relaksację mięśni,

Dodatkowo należy wspomnieć, że japoński masaż twarzy Tsuboki wspiera naturalne procesy złuszczania naskórka oraz usuwanie toksyn. Sesja Tsuboki to nie tylko korzyści dla skóry, ale również moment odprężenia, który wprowadzi Cię w stan dobrego samopoczucia.

japoński masaż twarzy warszawa
japoński masaż twarzy to bezbolesna ale wysoce skuteczna technika pracy ze zmarszczkami

Przeciwwskazania do korzystania z japońskiego masażu twarzy

Japoński masaż twarzy Tsuboki jest zabiegiem bezinwazyjnym i co do zasady nie ma  wielu przeciwwskazań. Należy  jednak pamiętać, że nie jest wskazany dla osób o nadwrażliwej skórze. Ponadto z masażu zrezygnować powinny osoby, u których wystąpiły  stany zapalne, obrzęki oraz infekcje, w tym także opryszczka. Przeciwwskazaniem są również niedawno przeprowadzone  zabiegi operacyjne w obszarze twarzy i szyi. Z masażu Tsuboki powinny na okres kilku tygodni zrezygnować osoby, które w ostatnim czasie poddały się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Co do zasady ciąża nie stanowi przeciwwskazania, niemniej jednak zaleca się wcześniejszą konsultację z lekarzem prowadzącym ciążę, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Pacjenci onkologiczni powinni uzyskać pisemną zgodę lekarza przed przystąpieniem do masażu.

Japoński masaż twarzy Tsuboki Warszawa- gdzie umówić wizytę?

W Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med oferujemy Państwu szereg masażu relaksacyjnych w tym także masaże twarzy.  W naszej ofercie posiadamy masaż Kobido Up, ajurwedyjski masaż twarzy a także japoński masaż punktów młodości Tsuboki. Zabiegi wykonujemy od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Masaż  Tsuboki- jak mogę umówić wizytę?

Rezerwacji wizyty możecie dokonać Państwo telefonicznie pod numerem 506-459-870, drogą mailową lub online korzystając z formularza dostępnego tutaj