Masaż kijkami bambusowymi

Na czym polega masaż kijkami bambusowymi?

Masaż kijkami bambusowymi to specjalna technika masażu, podczas której stosuje się  różne rozmiary i kształty kijów wykonanych z bambusa. Za pomocą tych narzędzi masażysta wykonuje odpowiednie sekwencje ruchów zarówno masujących jak i  uciskających na ciele klienta. Intensywność zabiegu dostosowana jest indywidualnie do potrzeb i preferencji osoby, która poddaje się masażowi

Warto zwrócić uwagę, że jest ta starożytna sztuka terapeutyczna, która  nie tylko przynosi ulgę ciału, ale także głęboko relaksuje umysł. Masaż kijkami bambusowymi staje się coraz bardziej popularny w dzisiejszym świecie wellness.

Jakie korzyści przynosi zabieg z wykorzystaniem kijów bambusowych?

Jak już zostało wspomniane sesja masażu kijkami bambusowymi przynosi ukojenie na poziomie zarówno ciała jak i umysłu. Poniżej przedstawiamy niektóre z efektów, jakich możesz doświadczyć podczas masażu.

  • Rozluźnienie mięśni: Kije bambusowe pozwalają na głębokie przenikanie w tkanki mięśniowe. Łagodzą nagromadzone napięcia oraz zwiększając elastyczność.
  • Poprawa krążenia krwi: Masaż stymuluje krążenie krwi, co może przyczynić się do lepszego dostarczania tlenu i składników odżywczych do komórek.
  • Bardzo ważnym aspektem jest także redukcja stresu: Delikatne ruchy kijów bambusowych wspomagają relaksację, niwelując poziom stresu
  • Nie bez znaczenia pozostaje również fakt Modelowania sylwetki: Masaż kijkami bambusowymi może bowiem  wspomóc w modelowaniu ciała poprzez ujędrnianie skóry i redukcję cellulitu.

Dlaczego warto wybrać masaż kijkami bambusowymi?

Masaż kijkami bambusowymi to terapia zarówno dla ciała, jak i dla duszy. To wyjątkowe połączenie tradycji i nowoczesności, które holistycznie zadba o Ciebie oferując kompleksową opiekę nad Twoim samopoczuciem fizycznym i psychicznym.

Poczuj głęboką relaksację z masażem kijkami bambusowymi i zobacz, jak ta unikalna forma terapii może przyczynić się do poprawy Twojego zdrowia i dobrej kondycji.

Masaż kijkami bambusowymi Warszawa- gdzie umówić wizytę?

W Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med oferujemy Państwu szereg masażu relaksacyjnych w tym także masaż z wykorzystaniem kijków bambusowych. Zabiegi wykonujemy od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Masaż kijkami bambusowymi- jak mogę umówić wizytę?

Rezerwacji wizyty możecie dokonać Państwo telefonicznie pod numerem 506-459-870, drogą mailową lub online korzystając z formularza dostępnego tutaj.