Wznowienie przyjmowania pacjentów

Wznowienie przyjmowania pacjentów

Szanowni Państwo, informujemy, że Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med na mocy decyzji rządu z dnia 29.04 powraca do realizacji usług świadczonych w ramach rehabilitacji/ rehabilitacji dzieci i niemowląt/ osteopatii/ ortopedii/ diagnostyki USG/ fizykoterapii.

Środki ostrożności

Przypominamy również o obowiązujących środkach ostrożności wprowadzonych w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się koronawirusa. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy abyście stosowali się Państwo do poniższych zasad*:

  •  każdy Pacjent po wejściu do Centrum proszony jest o dokładne umycie dłoni. Do Państwa dyspozycji pozostaje środek do dezynfekcji rąk;
  •  każdy Pacjent używa maseczek zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  •  każdy Pacjent przychodził na zabiegi wyłącznie z niezbędnymi przedmiotami (np. wszelkie zabawki, rowerki, hulajnogi i inne prosimy pozostawić przed budynkiem naszego Centrum). Odzież wierzchnią prosimy pozostawić w wyznaczonym do tego miejscu w poczekalni,
  •  zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w trakcie zabiegu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych i innych urządzeń np. tablet, laptop,
  • każdy Pacjent proszony jest o przybywanie na umówioną wizytę max.10 min przed ustaloną godziną, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób małoletnich),
  •  zachowaniu bezpiecznej odległość między Pacjentami, większej niż 2 m,
  • Osoby, które zostały objęte  nadzorem epidemiologicznym (kwarantanną) lub przebywające z domownikami, względem których taki obowiązek został nałożony mają bezwzględny zakaz wstępu do Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med do czasu wniesienia wspomnianego nadzoru.
  • Osoby, które wykazują objawy przeziębienia/ choroby proszone są o nieumawianie wizyt do czasu ustąpienia objawów. Dotyczy to również osób, które wykazują inne objawy jak np. duszności, wysypka, inne nietypowe. W razie wątpliwości możecie się z nami Państwo skontaktować  pod numerem 506-459-870.
  • Warunkiem realizacji wizyty jest wypełnienie przez Pacjenta ankiety wstępnej kwalifikacji.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim Pacjentom za zaufanie, jakim obdarzyli nas w tym szczególnym czasie. Podjęte przez nas działania zostały wdrożone w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, aby z największą troską nieść Państwu pomoc.

* Zasady na podstawie wytycznych dostępnych na https://www.gov.pl/web/rozwoj/rehabilitacja

Jakie usługi świadczymy w naszym Centrum?

W Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo Med możecie skorzystać Państwo z kompleksowej rehabilitacji: ortopedycznej (po operacjach, po urazach), neurologicznej, kardiologicznej, rehabilitacji kobiet w ciąży i po porodzie, fizjoterapia uroginekologiczna, (m.in. rehabilitacja kresy białej, ocena rozejścia spojenia łonowego, rehabilitacja blizny, diagnostyka USG). Ponadto oferujemy rehabilitacją (fizjoterapię) dzieci i niemowląt (m.in. rehabilitacja asymetrii głowy, nieprawidłowe napięcie mięśniowe i inne).
W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo także ortopedię, diagnostykę USG, fizykoterapię w tym terapię falą uderzeniową.
Zapraszamy do kontaktu pod nr. 506-459-870
Pozdrawiamy
Osteo-Med
www.osteopatia-warszawa.pl