Osteopatia, osteopatia niemowląt

Drodzy Pacjenci,

Miło nam poinformować, że do grona naszego zespołu dołączył mgr Maciej Frątczak, osteopata, osteopata dziecięcy

Maciej Frątczak jest magistrem kultury fizycznej, magisterem fizjoterapii i osteopatą. Maciej od zawsze interesował się sportem i aktywnym trybem życia. W związku z tym postanowił studiować kulturę fizyczną. Związane ze sportem częste kontuzje i urazy spowodowały, że zapragnął nauczyć się jak im zapobiegać i je leczyć. Dlatego postanowił studiować fizjoterapię, a następnie osteopatię.

Studia medycyny osteopatycznej, jak sam twierdzi zdecydowanie poszerzyły jego horyzonty i możliwości lecznicze. Nauczył się holistycznego podejścia do pacjenta aby znaleźć przyczynę jego dolegliwości nawet przy bardzo skomplikowanych schorzeniach. Dzięki takiemu podejściu jego pacjenci szybciej dochodzą do zdrowia a ich dolegliwości rzadziej powracają.
Maciej leczy, rehabilituję i trenuję pacjentów w każdym wieku. Szczególnie interesuje go leczenie niemowlaków z zaburzeniami napięcia mięśniowego, asymetrią i kolkami, a także kobiet w ciąży i pacjentów ze schorzeniami układu pokarmowego takimi jak refluks, czy zaparcia.

Maciej jest absolwentem licznych szkoleń i warsztatów m.in.Osteopatia pediatryczna i opieka okołoporodowa, Osteopatia neurologiczna i psychosomatyka, Anatomia Palpacyjna, Radiologia, Diagnostyka różnicowa, Neurologia Praktyczna, Techniki Visceralne, Sucha igłoterapia i wiele innych.

Osteopatia dla dzieci i niemowląt to wysepce skuteczna i bezpieczna metoda pracy z najmłodszymi

W jaki sposób mogę umówić wizytę u osteopaty?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 506-459-870 w celu dopasowania odpowiedniego terminu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00

Ile kosztuje wizyta u osteopaty?

Aktualny cennik dostępny jest na naszej stronie. Istnieje możliwość skorzystania z pakietów promocyjnych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 506-459-870.

Z jakich jeszcze usług mogę skorzystać z Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med

Oprócz osteopatii w tym osteopatii dziecięcej  oferujemy także kompleksową rehabilitację dla dorosłych a w tym: fizjoterapię uroginekologiczą (rehabilitację okołoporodową, osteopatię ginekologiczną), wraz z diagnostyką USG spojenia łonowego i kresy białej. Ponadto zapraszamy też pacjentów borykających się z problemami neurologicznymi, reumatologicznymi, ortopedycznymi na skuteczna rehabilitację oferowaną w oparciu o najnowsze i najskuteczniejsze metody. Dodatkowo na miejscu możecie wykonać Państwo badanie USG, skorzystać z porady ortopedów- chirurgów. Wykonujemy także ostrzyknięcie kwasem, iniekcje dostawowe, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Oferujemy ponadto wizyty u terapeuty NDT Bobath a także możliwość wykonania badania USG stawów biodrowych w ramach poradni preluksacyjnej. Zapraszamy do kontaktu.