Japoński masaż twarzy

Japoński masaż twarzy Kobido Up

Masaż Kobido Up to tradycyjna japońska technika, której celem jest poprawa kondycji skóry twarzy. Ponadto celem zabiegu jest również redukcja napięcia mięśniowego i pobudzenie energii życiowej. Ten kompleksowy zabieg oparty na starożytnych praktykach masażu japońskiego i akupresury wykorzystuje różnorodne techniki, takie jak głaskanie, ugniatanie, delikatne uderzenia, a także elementy drenażu limfatycznego i akupresury na obszarze twarzy i szyi.

Czas, po jakim stają się zauważalne efekty, zależy od wielu czynników, takich jak stan skóry, cele terapeutyczne i indywidualne potrzeby klienta. Nie ma jednoznacznie zalecanej liczby sesji, gdyż każda osoba reaguje inaczej.

Ile zabiegów masażu Kobido Up należy wykonać?

W praktyce, wielu specjalistów zaleca serię początkowych sesji, zazwyczaj od 4 do 6, przeprowadzanych w krótkich odstępach czasu, na przykład co kilka tygodni, aby uzyskać pierwsze rezultaty. Następnie, w zależności od uzyskanych efektów i indywidualnych potrzeb klienta, dalsze sesje mogą być utrzymywane w regularnych odstępach czasu (na przykład co kilka miesięcy) w celu długotrwałego utrzymania korzyści.

Jakich efektów mogę się podziewać po japońskim masażu twarzy?

Efekty masażu Kobido Up obejmują poprawę elastyczności skóry, wygładzenie linii mimicznych, poprawę krążenia krwi, usuwanie toksyn, relaksację, nawilżenie skóry oraz poprawę ogólnej równowagi energetycznej. Ostateczne rezultaty zależą od indywidualnych reakcji organizmu i regularności sesji.

japoński masaż twarzy warszawa
japoński masaż twarzy to bezbolesna ale wysoce skuteczna technika pracy ze zmarszczkami

Ile czasu trwa masaż kobido up?

Japoński masaż Kobido Up może być łączony z pinezkowaniem twarzy (akupunkturą kosmetyczną) i trwa standardowo 75 minut.

Masaż Kobido Up Warszawa gdzie wykonać zabieg?

W Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo Med oferujemy Państwu kompleksową rehabilitację oraz porady lekarzy specjalistów. Możecie także skorzystać u nas z szerokiej oferty masaży i zabiegów na teraz i ciało. Szczegółową listę zabiegów znajdziecie na naszej dodatkowej stronie- link 

Masaż Kobido Up wykonujemy od poniedziałku do piątku po uprzednim umówieniu wizyty.

Masaż Kobido Up- jaki jest koszt zabiegu?

Aktualny cennik jak również dostępne pakiety promocyjne można znaleźć na naszej stronie w zakładce cennik.