Fala akustyczna na cellulit

Rewolucyjne Zwalczanie Cellulitu Za Pomocą Fali Akustycznej

Fale akustyczne, to impulsy dźwiękowe o wysokiej amplitudzie i bezokresowości, znane ze zmiany skoku pod ciśnieniem. Stosowane obecnie powszechnie w fizjoterapii, medycynie sportowej, terapii przeciwbólowej oraz medycynie estetycznej, fale akustyczne wprowadzane są do ciała bez podrażniania skóry. W trakcie terapii generują one wibracje, które oddziałują na tkankę łączną, skutkując jej rozluźnieniem i rozciągnięciem. Ten mechanizm sprawia, że naskórek staje się bardziej sprężysty i jędrny, a jednocześnie stymuluje krążenie krwi oraz produkcję kolagenu.

Zabieg Likwidacji Cellulitu Fala Akustyczną: Jak Przebiega?

Przed przystąpieniem do zabiegu pacjentka przechodzi wywiad, eliminujący potencjalne przeciwwskazania. Zastosowanie fal akustycznych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej to nieinwazyjna terapia, przynosząca szybkie i trwałe efekty. Zazwyczaj obejmuje ona 6-10 zabiegów, wykonywanych 1-2 razy w tygodniu, z minimalną przerwą między sesjami wynoszącą 1 dzień. Po zakończeniu zalecane są sesje podtrzymujące efekt. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, choć zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna mogą wzmocnić i przedłużyć efekty.

fala-uderzeniowa-na-cellulit
zabieg-z-wykorzystaniem-fali-uderzeniowej/akustycznej-na-cellulit

Czas Trwania Zabiegu i Efekty:

Czas trwania zabiegu waha się od 20 do 60 minut, zależnie od obszaru ciała. Po serii zabiegów fala akustyczna przynosi różnorodne korzyści, takie jak:

  • Działanie antycellulitowe
  • Wygładzenie nierówności skóry po lipoplastyce
  • Leczenie lipoedemy
  • Napinanie tkanki łącznej
  • Niwelowanie blizn
  • Redukcja rozstępów
  • Pobudzenie układu limfatycznego

Zabieg fala akustyczną stanowi skuteczną i bezpieczną opcję w walce z cellulitem oraz poprawie kondycji skóry.

 

Fala akustyczna na cellulit Warszawa gdzie wykonać zabieg?

W Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo Med oferujemy Państwu kompleksową rehabilitację oraz porady lekarzy specjalistów. Możecie także skorzystać u nas z szerokiej oferty masaży i zabiegów na teraz i ciało. Szczegółową listę zabiegów znajdziecie na naszej dodatkowej stronie- link. Zabieg likwidowania cellulitu za pomoc fali akustycznej wykonujemy od poniedziałku do piątku po uprzednim umówieniu wizyty.

Fala akustyczna cellulit- jaki jest koszt zabiegu?

Aktualny cennik jak również dostępne pakiety promocyjne można znaleźć na naszej stronie w zakładce cennik.