Chirurgia ręki

Chirurgia ręki jest  niezwykle wąską i skomplikowaną specjalizacją łączącą w sobie elementy z dziedziny ortopedii, medycyny plastycznej i chirurgii naczyniowej. Ręka (dłoń) człowieka jest niezwykle  złożoną konstrukcją, która pełni bardzo ważne funkcje. Z tego względu nawet najmniejsza dysfunkcja jest dla nas niezwykle dokuczliwa. Wieloletnie doświadczenie specjalistów z Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med pozwala na kompleksową opiekę pacjentów borykających się z z dolegliwościami i patologiami obszaru ręki (dłoni) bez względu na to, czy są one wynikiem urazu, zmian zwyrodnieniowych czy wynikają z chorób takich jak:

  • zespół cieśni nadgarstka
  • zespół tunelu nerwu łokciowego
  • choroba de Quervaina
  • przykurcz Dupuytrena
  • palec zacinający

Chirurgia ręki w Warszawie, gdzie szukać pomocy?

Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med oferuje Państwo konsultacje z doświadczonym specjalistą, ortopedą, chirurgiem ręki dr Sebastianem Witkowskim. Dr Witkowski przyjmuje u nas w czwartki w godzinach 10.00-14.00. Rezerwacja wizyt odbywa się pod numerem 506-459-870.

Adres naszego Centrum: Ul. Romera 10 lok B2 Warszawa-Ursynów

Chirurgia reki- koszty

Cennik zabiegów chirurgicznych uzależniony jest od problemu pacjenta. Informację na temat kosztów jak również przebiegu zabiegu wraz z późniejszą rekonwalescencją pacjenci otrzymują podczas konsultacji. Koszt wizyty wraz z badaniem USG wynosi 260 zł.

 

Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med

Kompleksowa opieka dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

Rehabilitacja kobiet w ciąży. Osteopata dziecięcy. Rehabilitacja ruchowa dla dzieci Osteopata dla noworodka

Rehabilitacja kręgosłupa Terapia manualna Fizjoterapia Rehabilitacja funkcjonalna Ortopedia i traumatologia, chirurgia, chirurgia kolana

Poradnia preluksacyjna Diagnostyka USG