Wizyty domowe

Rehabilitacja domowa Warszawa

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rzeszy pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie mogą dojechać do gabinetu do naszej oferty zostają wprowadzone wizyty dojazdowe do domu pacienta. Jeżeli potrzebujesz pomocy bo właśnie „wypadł Ci dysk“ i nie możesz się ruszyć, lub jesteś kobietą, której plecy bądź stawy odmawiają posłuszeństwa a nie masz z kim zostawić dziecka, a może po prostu dbasz o swój cenny czas i wolisz uzyskać pomoc bez wychodzenia z domu. W każdej sytuacji nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z pomocy specjalisty do domu. W celu umówienia wizyty należy zadzwonić pod numer 506459870 bądź wysłać emaila z zapytaniem na adres gabinet@osteopatia-warszawa.pl.

Wizyty domowe rehabilitacja

Żeby usprawnić kontakt, zaproponować odpowiedniego specjaliste i skrócić czas oczekiwania na wizytę będziemy potrzebowali następujących informacji:

jaki jest cel wizyty? – pytania pomocnicze: co się stało? co spowodowało dolegliwości z którymi się Pan\Pani do nas zgłasza?
jakie są oczekiwania? – pytania pomocnicze: czy ma to być pojedyncza wizyta konsultacyjna, czy terapia odbywająca się w domu?
adres? – pytania pomocnicze: miejsce w którym oczekuje Pan\Pani na przybycie specjalisty?
W celu uzyskania podstawowych informacji dotyczących cen wizyt domowych należy wybrać w menu zakładkę „cennik“ i kliknąć w „+“ przy wizytach domoch. Ceny mogą się różnić w zależności od miejsca wizyty dlategoteż w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy..