Tele-rehabilitacja

Tele-rehabilitacja- Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med

Szanowni Państwo,
Ze względu na obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa, zgodnie z najnowszymi ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd nasze Centrum pozostaje wyłączone od 13.03 – do odwołania.
 
Dzwonicie/ piszecie do nas z pytaniem kiedy wznowimy realizację rehabilitacji. NIestety nie jest to od nas zależne. To trudny czas dla wszystkich.
 
Chcemy pozostawać z Wami w stałym kontakcie i móc Wam pomagać -mimo wszystko. Z tego względu uruchomiliśmy platformę w postaci “tele-rehabilitacji”. Możecie się z nami łączyć za pośrednictwem video przez bezpłatną aplikację ZM.
 

Dzięki temu możemy:

* zdalnie przeprowadzić z Wami wybrane testy diagnostyczne, pozwalające ustalić źródło problemu
* pokazać Wam ćwiczenia do wykonywania w domu i jak wykonywać je poprawnie
*zaplanować Waszą rehabilitacje zdalnie
* możesz także przesłac nam swoje wyniki badań
 
Jak skorzystać z video-konsultacji? Zadzwoń do nas/ napisz SMS pod nr 506-459-870 i przedstaw swój problem. Jeśli jesteś naszym pacjentem fizjoterapeuta zapozna się z Twoją kartą i następnie wyznaczymy wspólną datę spotkania. Otrzymasz link – zaproszenie do spotkania i gotowe 🙂
Cena konsultacji uzależniona jest od czas trwania spotkania, które zazwyczaj wynosi od 15-30 minut.
 
Oczywiście wiemy, że video-konsultacja to nie to samo co wizyta w gabinecie, jednak w zaistniałej sytuacji to jedyne co możemy dla Państwa zrobić. Ostatnie dni pokazują nam, że wielu naszych Pacjentów korzysta z tego typu rozwiązania dlatego wierzymy, że będziemy mogli pomóc również Tobie.
 
Życzymy dużo zdrowia i spokoju w tym niełatwym okresie.