Zespół

ŁUKASZ GĄSIOR
mgr fizjoterapii D.O.

Mgr fizjoterapii, Dyplomowany Osteopata, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (II Wydział Lekarski, Oddział Fizjoterapii) oraz European School of Osteopathy w Maidstone Anglia. Wieloletni praktyk, założyciel gabinetu osteopatii i rehabilitacji OSTEO-MED.

Wicedyrektor PAMO (Polska Akademia Medycyny Osteopatycznej) oraz wykładowca w Wyższej Szkole Medycznej w Podkowie Leśnej na kierunku Osteopatia. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i kongresów o tematyce medycznej, medycyny osteopatycznej i manualnej m.in. (International Academy of Orthopedic Medicine, Terapia Manualna w Neuromobilizacji, McKenzie, Kinesiology Taping, Trigger Point Dry Needling).

Prowadzący szkolenia dla fizjoterapeutów, lekarzy i położnych. Współpracuje ze Szkołą Narodzin Jeannette Kalyty oraz firmą MedBest w zakresie rehabilitacji i osteopatii.


WOJCIECH ŻAKIEWICZ
dr Specjalista chirurg ortopeda traumatolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul Lindley'a.

Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu - udziela konsultacji, zajmuje się kompleksowo leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń narządu ruchu oraz wykonuje USG stawów bidorwych u niemowląt.
Od 3 lat specjalizuję się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego.

Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego

Od ok 2 lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów.


JEANNETTE KALYTA
mgr położnictwa, terapia czaszkowo-krzyżowa

Jest mgr położnictwa z ponad 27 letnim stażem pracy w zawodzie.

Autorka książki „Położna. 3550 cudów narodzin.” Od 17 lat związana jest ze szpitalem św. Zofii. W 2005 roku, po 14 latach prowadzenia zajęć w różnych szkołach rodzenia postanowiła otworzyć własną, Szkołę Narodzin Jeannette.

Razem z zespołem stara się wzmacniać w kobietach wiarę we własne siły – w to, że są w stanie urodzić.


INGA IZABELA DAŃKOWSKA
joga

Jest jedyną w Polsce nauczycielką Jogi, która uzyskała Dyplom British Wheel of Yoga (organizacji zarządzającej, ustanawiającej i utrzymującej wysokie standardy jogi w Wielkiej Brytanii i w Europie).
Posiada specjalizacje: Joga dla Kobiet w Ciąży, Joga Poporodowa, Joga dla Dzieci oraz Dzieci Specjalnej Troski.

Inga praktykuje jogę od ponad 20 lat. Do 2012 prowadziła zajęcia jogi w Wielkiej Brytanii. We wrześniu 2012 wróciła do Polski z zamiarem wprowadzania i rozpowszechniania unikalnego stylu BWY, który promuje Hatha Jogę w ujęciu klasycznym (połączenie pozcji i ćwiczeń fizycznych, technik relaksu, medytacji i oddechu).

Wszystkie zajęcia prowadzone przez Ingę charakteryzują się przyjazną i zrelaksowanę atmosferą, rożnorodnością zagadnień tematycznych oraz indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Z pasją podchodzi do anatomii ciała, do świadomości oddechu i uważności umysłu. Wierzy, że prawie każdy, niezależnie od wieku czy uwarunkowań fiyczno-psychicznych, może praktykować tę starożytną dyscyplinę, która oferuje spokój, harmonię zdrowie i holistyczne podejście do rozwoju człowieka.